Tesadüflere inanmadım hiçbir zaman. Benim için sebepler vardır ve zamanı geldiğinde yaşanacaklar. Yaşadığım iyi veya kötü her şeyin bir amacı olduğunu biliyorum. Kimisi olgunlaşmam için, kimisi ders almam için. Boşuna değil hiçbir şey.

Ruhun doymadığı, sevgiyle çevrilmediği bir hayatı istemedim hiçbir zaman. Paranın, malın, mülkün kölesi olmamayı hayatımın en önemli parçası haline getirdim. Dahası en önemli varlığın aşk, sevgi, huzur, mutluluk olduğu bir yaşam sürmeyi, bu yolda yürümeyi, bu yolda benimle yürüyecek bir insan için herşeyi adamayı seçtim. Hatalar yanlışlar, yanlış duraklar. Korkular, hüsranlar, kayboluşlar. Bu süreçte değişimde kaçınılmaz oldu benim için.

Son 3 aydır güzellikler çevremi sarmış durumda. Hayatı bir çok pencereden izlemek, güzellikleri onunla izlemek. Değeri ölçülemez bir mutluluk ve huzur. Tarif edilemez duygular içerisindeyim ve bunun tek bir sebei var ‘O’… Her zaman bir insanı harekete geçirecek başka bir eşin olduğunu düşünürüm. Ben o kişiyi buldum. Hemde her şeyden vazgeçtiğim bir zamanda. Elimi tutacak beni kendime getirecek birisini. Beni tanıyanlar bilir. Öyle dünyaya dair maddi heveslerin peşinde birisi değilimdir. Benim için hayatımı sürdüreceğim insan her şeyin ötesin, üzerinde gelir. İşte şimdi tüm güzellikleri fazlasıyla hakedecek, benim gibi deli dolu, aynı yolda yürümek için can atan birisi var yanımda.

Şimdi tüm gülümsemelerim onun için. Onunla başka bir yerden bakıyoruz.