Ses Klibi: Bu ses klibini oynatabilmek için Adobe Flash Player (Version 9 veya üzeri) gereklidir. Güncel versionu indirmek için buraya tıkla Ayrıca tarayıcında JavaScript açık olmalıdır.

Dizlerimin titreyişini anımsıyorum. Sabahın en erken saatlerinde gözlerimi açar açmaz aklıma düşüşlerin. Sesini duymak için sabırsızlanışım. Çalan her telefona sensin diye koşuşturmalarım. Seni görmek için her fırsatı kollayışım. Yeniden canlı olduğumu hissettirişin. Hepsi hala öyle taze öyle dün gibi ki. Yaşamak, seninle aynı havayı solumak aynı frekansta buluşmak.

Korkularımın arkasına sığınıp her şeyden soyutlandığım bir zamanda tuttun ellerimden. Bir çift göze nasıl vurulursa insan, öyle vuruldum yüreğime bakan gözlerine. Sesinde can bulan kelimelerin müptelası oldum bir anda. Zaman mefhumunu kaybettim yanında. Senin olmanın o dayanılmaz güzelliğine bıraktım kendimi, Sana ait olmanın güzelliğine.

Hayatıma girişin mucizenin ötesinde oldu benim için. Unuttum tüm korkuları. Yaşamak için, adam gibi yaşamak için bir sebebim var çünkü. Bir çift bedende tek vücut olmanın güzelliği. Tüm karanlıkların senin ışığınla aydınlanması ve sana sahip olmanın dayanılmaz mutluluğu. Tüm bunlar benim varlığımın sebebi oldu şimdi.

Bir yıl önceydi ılık bir kış akşamı sana geldim. Dilime dolanan bin bir kelimeyle, dizlerim titreye titreye, kalp atışlarımdan başka bir şey duymayarak. Evde duramamış erkenden yoluna düşmüştüm. Zaman inatlaşırken, kalbimin söylediklerini dinlemek heyecanımı katlamaya yetmişti. Yüzümde tebessüm, dünyanın tüm gülücükleri benim yüzümde sanki. Ki hepsini sana yolluyorum sen bilmesen de. Senin geldiğin o ilk an varya. Gözlerinin gözlerime değdiği. Mutluluktan ölüyorum sanmıştım. Dizlerim tutmuyor, dilim ağzımda dolanıyordu. İlk sarılış, hayatımda derin bir nefes alıp rahatladığım tek an. Ömrüme ömür kattın o gün.

Sen çıka geldin bir kış akşamı. Ruhuma, yüreğime, bedenime…Bana geldin. Gelişinle dünyanın en mutlu insanı oldum. Gelişinle yeniden nefes aldım. Gelişinle ben ben oldum…

Hoş geldin ruhuma huzur veren kadın. Benim dünyamı güzelleştirdin. Ne iyi ettin de geldin. Hayallerimi canlandırdın.

Sevgilimmm. Yüzümün gülen yanı, HOŞGELDİN….

Seni çok seviyorum….

06.02.2012