Durmuyor yüreğimdeki. Koyamıyorum seni hiçbir yere. Sığdıramıyorum yere göğe. Ne yapsam ne etsem bilemiyorum seni daha çok sevmek için. Dünden fazla yarından az seviyorum bugün.

Sevgili unut her şeyi. Daha önce bildiklerini unut aşka ve sevgiye dair ne varsa. Seninle yeni bir yolda yepyeni heyecanlarla yürüyoruz. Korkularını çıkar at çıkınından. Orada sadece AŞK a yer olsun. Bırak ben doldurayım çıkınını sevgiyle. Tut ellerimden, kapa gözlerini. Bambaşka bir dünyaya götürüyorum seni. Peki sen benimle gelecek misin ?

 

Zaman bize öğrettikleriyle yanlış anlatmış birçok seyi. Öyle süslemiş, allamış, pullamış sanmaktan öteye gidememiş aslında. Hayatımda ilk defa içimden gelerek kahkahalar atabiliyorum. Gülümsemenin o dayanılmaz hazzını yaşıyorum seninle. Ben sende nefes alabilmeyi öğrendim sevgili. Aynı zamanda sensizken nefesimin boğazımda nasıl düğümlendiğini. İlk defa acıtmıyor hayat canımı. İlk defa tüm güzellikler benimle yürüyor. Söylesene sevgili, yaşayabilmek için birine ihtiyacın olsa onu bırakır mıydın bir an olsun ? Bir an olsun gözlerini ayırır mıydın gözlerinden ? Söyle bana bir an daha görebilmek için binlerce anı feda etmez miydin ? Öyleyse niye duruyorsun şimdi !!! Açsana kollarını.

Ben geldim…